• За лічені тижні американець виростає на 5 см

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 листопада 2013 року

Майже двометровий 18-річний американець страждає від генетичного розладу, що викликає у нього сплески зростання. Лікування від цієї дивної хвороби лікарі поки не можуть запропонувати.

За два тижні Джош Готт може несподівано вирости до 5 см. Зараз він сягає висоти вже 1,9 см (6 футів 10 дюймів), пише The Daily Mail

Мати і батько Джоша низького зросту: 1,52 і 1,65 м відповідно. Батьки побоюються, що їхній син, якого і зараз вже можна назвати надто високим, буде рости й надалі.

Мати Шарон Ельстон витратила роки, намагаючись з'ясувати, що відбувається з її дитиною. Вперше бурхливий сплеск зростання сина вона помітила, коли хлопчику було 11 років. Але тоді їй сказали, що у нього все гаразд.

І тільки нещодавно провідні фахівці Медичного Центру Ньюкасла зв'язали патологічний сплеск зростання Джоша із хворобою, схожою на «гігантизм». Сплекси в його зростанні відбуваються через невелике відхилення в одній з ділянок хромосом трьох ген. Поки що медики не можуть запропонувати ніякого лікування молодому американцю.

«Я не знаю, коли це зупиниться. Це просто жах, оскільки я не встигаю замовляти йому одяг в Інтернеті. До того ж Джош постійно вдаряється головою об одвірки і йому важко спускатися по сходах. Люди дивляться на нас як на незвичайне видовище, не розуміючи, що це нездорове явище. Він не збирається зупинятися і продовжує зростати», ― з тривогою зазначила 44-річна мати.

Як зазначає видання, окрім рідкісного хромосомного розладу Джош Готт страждає й на інші захворювання: ушкодження головного мозку, епілепсію, сколіоз, хворобу Пертеса, аутизм та синдром гіперактивності з дефіцитом уваги.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...