• Блокада Кабміна України триває

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 4 грудня 2013 року

Біля Кабміну зібралося близько 500 протестувальників, які блокували всі входи в будівлю.

Тут же вишикувалися численні сили спецназу «Беркут» і припарковано жовті автобуси зі співробітниками правоохоронних органів при всьому спорядженні.

А в цей час поруч з будівлею ВР з'явилася сцена з символікою Партії регіонів і більше тисячі прихильників політики Президента України. Проурядовий мітинг також охороняють численні сили спецназу.

МВС України, у свою чергу, попередило про підготовку провокацій біля будівлі парламенту і звернулося до учасників протесту з проханням не піддаватися на підбурювання.

Тим часом у будівлі уряду депутати від фракції «Батьківщина» блокують трибуну Верховної Ради, заявивши, що парламент не почне роботу, поки Кабінет міністрів разом з прем'єром не підуть у відставку.

Нагадаємо, вчора депутати ВР провалили голосування, ініційоване опозицією, за відставку Кабміну Миколи Азарова. «За» проголосувало лише 186 народних обранців за 226 необхідних. На думку деяких депутатів, тепер учасників антиурядових протестів чекає «масова розправа», оскільки вчорашнє голосування надало поточному уряду абсолютну легітимізацію: як юридичну, так і політичну, пише «Гордон».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...