• У ВР зареєстровано законопроект про ліквідацію спецпідрозділів міліції

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 4 грудня 2013 року

У Верховній Раді 3 грудня 2013 року було зареєстровано проект закону про внесення змін до Закону України «Про міліцію».

Документ під №3720, який розглядає ліквідацію спецпідрозділів міліції особливого призначення, зареєстрував народний депутат-позафракційник, колишній слідчий і старший помічник генерального прокурора України Сергій Міщенко.

Текст даного законопроекту ще не оприлюднений на сайті парламенту.

Вчора у ВР також були зареєстровані проекти закону про невідкладні заходи з подолання політичної кризи в Україні (3723) та про внесення змін до Угоди про асоціацію України з ЄС з метою захисту інституту сім'ї і традиційних цінностей в Україні (3722).

Проект постанови «Про невідкладні заходи» зареєструвала група позафракційних депутатів. Першим з них зазначений екс-спікер ВР Володимир Литвин. У ньому народні обранці пропонують парламенту «категорично засудити дії міліції при розгоні демонстрантів на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада».

Нагадаємо, 30—31 листопада бійці «Беркуту» розігнали від мітингувальників територію Майдану.

Наступного дня, за 1 грудня 2013 року, в «швидку допомогу», що чергувала на Майдані Незалежності, звернулося 165 учасників Євромайдана, які отримали травми в ході акції протесту, як повідомляв Департамент охорони здоров'я КМДА.

Під час подій 1 грудня 2013 року постраждав фотокореспондент УНІАН Євген Малолєтка, побитий співробітниками «Беркута». Про побиття в ці дні поскаржилися десятки журналістів, як іноземних, так і українських.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...