• В Росії прощаються із знаменитим актором Яковлєвим

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 3 грудня 2013 року

У театрі імені Вахтангова сьогодні з 10:00 розпочалося прощання з актором Юрієм Яковлєвим. Церемонія проходить під траурну музику і запис читання віршів у виконанні покійного, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Труна з тілом Юрія Яковлєва встановлена на сцені театру, де народний артист СРСР пропрацював майже все своє життя.

«Ми вирішили не проводити громадянську панахиду як таку. Кожен скаже прощальні слова, якщо захоче», ― сказав виданню директор театру Кирило Крок.

Церемонія прощання триватиме до 13:00 за місцевим часом. Після цього траурна процесія прослідує на Новодівочий цвинтар, де буде похований артист.

А ввечері сьогодні і завтра в театрі в пам'ять про Яковлєва зіграють виставу «Пристань», поставлену Рімасом Тумінасом на славу Вахтангівського театру та його акторів. Цей спектакль примітний тим, що завжди завершується моментом, коли на завісі виникають обличчя майстрів, що пішли.

«Сьогодні вперше в ряду з Вахтанговим, Симоновим, Ульяновим та багатьма іншими з'явиться і портрет Юрія Яковлєва», ― зазначив «ИТАР-ТАСС» народний артист Росії Євген Князєв.

Нагадаємо, Юрій Яковлєв помер у віці 85 років 30 листопада 2013 року в московській лікарні, куди його доставили з серцевим нападом. Причиною смерті артиста лікарі назвали гостру серцеву недостатність.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...