• У Польщі пропонують скасувати візи для України

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 8 грудня 2013 року

Ряд польських політиків хочуть скасувати візи для українських сусідів. На їхню думку, це може визначити результат революції і вплинути на настрої в Україні, повідомляють польські ЗМІ.

«Ми віримо в Україну. Я вважаю, ми повинні уламати Брюссель оголосити про скасування віз для українців», ― заявив депутат Європарламенту і голова делегації Європейського парламенту зі співпраці з Україною Павло Коваль газеті Rzeczpospolita.

За лібералізацію візових режимів з Україною виступив і член місії ЄС в Україні, президент Польщі Олександр Кваснєвський.

«Ми повинні надати нашим сусідам можливість більш легко подорожувати країнами ЄС. Мільйони українців їдуть на Захід на заробітки, а потім повертаються, щоб передати гроші близьким. Це ядро проєвропейських сил суспільства», ― зазначив він виданню.

Однак така заява передбачає від України змін за стандартами ЄС, зазначили поляки, і на вирішення питання відкриття кордонів для українців може піти не менше півтора року.

Як зазначає Rzeczpospolita, Польща є рекордсменом Європи з видачі віз українцям. Тільки в першому півріччі цього року вона відкрила візи більше 300 тисячам громадянам України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...