• Адвокати зафіксували застосування тортур до активістів Євромайдана

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 грудня 2013 року

Адвокати затриманих активістів Євромайдана заявили, що стосовно їхніх підзахисних, застосовуються тортури. Крім того, після подій 30 листопада, безвісти пропало 13 осіб, серед яких в основному студенти.

Прес-центр партії «Батьківщина» зазначає, що опозиційні депутати домоглися допуску адвокатів до затриманих хлопців у лікарні. Умови їх утримання свідчать про тортури і нелюдське поводження, наголошується в повідомленні.

Коли затриманих вивели до адвокатів, то прикували наручниками до батареї. «Фактично це говорить про тортури і нелюдське поводження із затриманими, і є грубим порушенням Конституції України та Конвенції про захист прав людини», — зазначив один з адвокатів Павло Петренко.

Наразі Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ відкрило вже 53 кримінальні справи проти активістів Євромайдана, повідомляє в Фейсбук прес-служба МВС України. Всі відкриті справи стосуються протестів, що відбувалися в Києві з 30 листопада по 3 грудня 2013 року. Міліція заарештувала побитих нею українців прямо в лікарняній палаті, та 9 чоловік перевела в СІЗО строком на два місяці.

Сьогодні також під час мітингу під МВС протестувальники передали у відомство депутатське звернення щодо зниклих безвісти людей під час силового розгону Євромайдана 30 листопада 2013 р. На даний момент родичі та знайомі 13 зниклих демонстрантів не мають про них ніякої інформації, передає УНІАН.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...