• У Петербурзі з'являються готелі з номерами-капсулами

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 7 січня 2014 року

Капсульні готелі, популярні в Японії і Китаї, на початку наступного року відкриються і в Санкт-Петербурзі.

У місті їх з'явиться відразу два. Компанія «Воланд», яка надає клієнтам апартаменти поряд з Невським проспектом, орендувала нові приміщення площею 340х450 м кв.

«Ми створюємо Simple Hostel ― сплав каюти на кораблі, готельного номера і хостелу. Це будуть відсіки розміром 2,3 на 3 м, які можна буде зняти за 1200 рублів на добу. У сліпбоксах передбачаються розетки, вентилятори, Wi-fi і сніданок. Всередині деяких передбачені вікна», ― зазначила директор готелю Аліна Крат виданню ІА Nord News. 

Дизайн сліпбоксів розробила місцевий дизайнер Світлана Агіян. Виготовлять їх з дерева і металу. Проект коштує 12 млн рублів. Вкладники планують його окупити за 3 роки.

Компанія орієнтується в основному на молодих мандрівників, переважно іноземців.

Капсульні готелі раніше з'явилися в Москві: в аеропорту і недалеко від Білоруського залізничного вокзалу. Одномісна капсула в столиці Росії обходиться в 2900 руб. за добу, а двомісна (бокс з двоярусним ліжком) ― у 2600 руб.

Батьківщиною капсульних готелів (назва виникла через форми сліпбоксів, які виконані у вигляді капсул) є Японія, де вони з'явилися ще в 1979 році і стали дуже популярні. Цю новинку незабаром перейняв і Китай. Однак на Заході такі готелі не дуже «прижилися».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...