• В Києві спостерігається попит на елітне житло

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 4 грудня 2013 року

Ринок нерухомості Києва набирає обороти. Швидкими темпами збільшується не тільки загальна кількість новозбудованих квадратних метрів житла в столиці України, але і росте сектор елітного житла.Як повідомляє інформаційно-аналітичний портал Inpress.ua, купівля нерухомості залишається однією з найнадійніших форм капіталовкладення. Так у листопаді, частка коштів, вкладених в елітні об'єкти, досягла 29% від усіх капіталовкладень у нерухомість.

«Обсяг капіталовкладень в елітну нерухомість Києва в листопаді поточного року становив 129 млн 336 тис. грн, що на 50% перевершило показники жовтня. При цьому частка коштів, вкладених в елітні об'єкти в листопаді, досягла 29% від усіх капіталовкладень у нерухомість», ― зазначили ріелтори.

У той же час кількість угод в елітному сегменті за підсумками місяця становила 6,8% від загальної частки угод.

Місяцем раніше начальник відділу рейтингів корпоративної сфери IBI-Rating Ігор Дикий відзначив агентству, що при цьому покупцям нерухомості цікаві і різного роду держпрограми. Однак важливим моментом таких програм є фінансове забезпечення і незмінність умов укладених договорів з державою.

Слід зазначити, що українців, які можуть дозволити купити собі житло в столиці, не так вже й багато, пише видання. Більшість з них змушені орендувати квартири, незважаючи на те, що орендна вартість у Києві подорожчала майже вдвічі. Втім, наступного року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ збирається реалізувати програму оренди житла з правом викупу.

Нагадаємо, у другому кварталі 2013 року збільшення попиту на елітне житло в Києві зросла в 2,5 рази в порівнянні з першим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...