• «Репортери без кордонів» засудили рейдерські атаки на українські ЗМІ

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 10 грудня 2013 року

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» засудила вчорашні нальоти на офіси трьох опозиційних ЗМІ у Києві, вчинені невідомими озброєними особами, одягненими у форму спецпідрозділів України.

«Рейди, скоєні на редакції газети „Вечірні Вісті“, онлайн-ТВ „INTV“ і сайту Cenzor.net стали серйозними порушеннями свободи інформації та конституційних гарантій України. Ми закликає всі сторони до спокою і поваги журналістів», ― йдеться в прес-релізі організації

У зв'язку з атакою на опозиційні засоби масової інформації, вони змушені були призупинити свою діяльність.

«Ми закликаємо українську владу пролити світло на обурливі рейди, які проводилися незаконним шляхом і порушили конфіденційність їхніх джерел. Якщо підтвердиться, що за дані операції відповідальний спецназ, компетентні органи повинні будуть пояснити свої дії і понесуть відповідальність за грубі порушення законодавства», ― вказується в заяві.

Нальоти на офіси вищевказаних засобів масової інформації були здійснені близько 6 вечора 9 грудня. Омонівці в шоломах, масках і обмундируванні, які використовує спец загін «Беркут» увірвалися до центрального офісу партії «Батьківщина» та вилучили звідти сервери та документи. У цьому ж будинку знаходилися редакції «Вечірніх Вістей» та INTV. У МВС заявили, що рейди проводилися за санкцією суду.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...