• Дядько Кім Чен Ина страчений як зрадник

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 15 грудня 2013 року

У Північній Кореї стратили Чан Сон Тхека, дядька лідера країни Кім Чен Ина. Причиною для суворого покарання родича правителя стала його «державна зрада».

Суд над чоловіком відбувся в четвер 12 грудня. Судив його військовий трибунал Міністерства народної безпеки. Після оголошення вироку 67-річного Чан Сон Тхека стратили, скоріше за все шляхом розстрілу.

Повідомляючи про це, північнокорейські ЗМІ зокрема Центральне новинне агентство, назвали чоловіка «зрадником» та «гіршим за собаку». «Він плів змову, щоб поширити свій злий вплив на армію, вважаючи, що таким чином може повалити керівництво держави, мобілізувавши збройні сили».

Крім того, повідомлялось, що родич лідера країни не підтримував увічнення заслуг колишніх лідерів країни, Кім Ір Сена та Кім Чен Іра. Звинувачувався він також у продажі національних ресурсів. За кордоном Чан Сон Тхек мав славу свого роду реформатора в Корейській Народно-Демократичній Республіці.

Чан Сон Тхек раніше був надзвичайно впливовою людиною в державі — він обіймав посаду заступника голови Держкомітету оборони КНДР. Він був одружений на рідній тітці нинішнього лідера країни Кім Чен Ина.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що за незначні провини в КНДР привселюдно стратили 80 чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...