• У КНДР за незначні порушення при дітях стратили 80 чоловік

  • північна корея, розстріл, права людини, північнокорейське суспільство, публічні страти
  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 13 листопада 2013 року
На початку листопада в семи містах Північної Кореї було страчено 80 осіб за перегляд південнокорейських телепрограм і серіалів, аморальну поведінку та азартні ігри, повідомляє південнокорейська газета JoongAng Ilbo

За даними видання, страти за дрібні правопорушення стали найбільшими в КНДР з моменту приходу до влади Кім Чен Ина. Всі вони були приведені у виконання 3 листопада.

У кожному з міст, серед яких Вонсан у провінції Канвон, Чхончжин у провінції Хамгьон-Пукто і столиця провінції Пхьонан-Намдо Пхенсон, публічно розстріляли приблизно по 10 осіб.

У Вонсані страта проходила на місцевому стадіоні Shinpoong місткістю 30 тисяч чоловік. Вісьмох людей, засуджених до смерті, прив'язали до стовпів, вдягли на їхні голови білі мішки і розстріляли з автоматів у присутності 10 тисяч осіб, включаючи дітей.

«Жителі з жахом спостерігали, як людей зрешетили кулеметним вогнем. Їхні трупи було важко впізнати. Співучасників і родичів страчених відправили до таборів», ― розповіла JoongAng Ilbo «людина, знайома з внутрішніми справами КНДР», яка нещодавно відвідала північнокорейську країну.

Здійснення публічних страт, за даними джерела, стало крайнім заходом центрального уряду з метою викорінити громадські заворушення та «капіталістичне прагнення».

Північнокорейське законодавство дозволяє кари за змову з метою повалення уряду, за державну зраду і тероризм. Публічні страти в Північній Кореї з метою залякати громадськість раніше мали місце за такі незначні злочини, як релігійна діяльність, використання стільникових телефонів і крадіжка харчових продуктів, пише JoongAng Ilbo.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...