• У центрі Києва спостерігається мародерство

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Середа, 11 грудня 2013 року

Молоді люди спортивної фігури (також відомі як «тітушки») обшукують зруйновані намети учасників «Євромайдану», повідомляє кореспондент «Коментарів».

Вони розгрібають і сортують те, що містилося в наметах, а потім забирають в машини й підворіття в околицях. Намети і залишки від барикад вони вантажать в підігнаний самоскид. Силовики, які спостерігають за подіями, ніяких дій не роблять, повідомляє видання.

Відзначається, що ніякої уніформи на молодих людях немає. На запитання журналістів вони відповідають нецензурними словами і погрозами.

Олег Тягнибок, лідер партії «Свобода», повідомив виданню, що його прихильники насилу відбили у «тітушок» два дизель-генератори.

Нагадаємо, в ніч на 11 грудня бійці внутрішніх військ МВС і співробітники «Беркута» витіснили активістів із зайнятих ними територій у центральній частині Києва.

Правоохоронці зруйнували блокпост мітингувальників на розі вулиць Банкової та Лютеранської, що недалеко від Адміністрації Президента, і знесли наметове містечко, що розташовувалося там. Вони також знесли майже всі намети протестувальників на Михайлівській площі.

Відзначимо, вранці співробітники «Беркута» не змогли взяти штурмом адміністрацію Києва, яку більше тижня тому захопили прихильники опозиції.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...