• Ніч на Євромайдані пройшла спокійно

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 грудня 2013 року

Всупереч побоюванням протестувальників, сьогоднішня ніч на Майдані Незалежності пройшла спокійно.

Однак серед мітингувальників все ж поширюється інформація про можливу зачистку, яка нібито планується на вихідні 14—15 грудня. Подібну інформацію оприлюднив також Арсеній Яценюк.

«На вихідних планується масштабне побоїще. Влада звозить до столиці величезну кількість народу — кілька десятків тисяч чоловік зі Східної України на оплачуваний мітинг на підтримку Януковича, який буде атакований провокаторами-тітушками з молотками і в масках, обмотаними символікою ЄС та опозиційних партій. Буде провокація і бійка, щось на кшталт тієї, що була під Адміністрацією Президента, тільки набагато масштабніша і більш кривава», — пише блогер Денис Казанський. Його допис активно поширюється в соціальних мережах.

Проте багато протестувальників все ж скептично ставляться до повідомлень про величезну кількість проплачених провладних мітингувальників.

«Поширюються якісь абсолютно апокаліптичні пророцтва щодо суботи-неділі, якісь 200-тисячні натовпи тітушків і бюджетників, котрі будуть мітингувати саме на нашому Майдані… Люди, тримайте ноги сухими, а голову — тверезою, — пише у своєму Facebook Вахтанг Кіпіані, український журналіст та блогер. — Якщо нас буде багато вночі і вдень у центрі нашої столиці — все буде добре».

На думку деяких активістів, подібна інформація поширюється тільки для того, щоб залякати протестувальників і щоб на мітинг у центрі міста збиралося менше народу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...