• За ніч барикад у центрі Києва збільшилося вдвічі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 12 грудня 2013 року
За минулу ніч мітингувальники наростили висоту барикад на Майдані столиці України до трьох-чотирьох-п'яти метрів і відновили ті з них, які напередодні розібрали правоохоронці.

Зачистка омонівцямі барикад у центрі столиці мобілізувала десятки тисяч українців, які за ніч збільшили кількість перекриттів майже вдвічі, повідомляє «Радіо Свобода».

По вулиці Інститутській, біля Київради та Будинку профспілок на Хрещатику учасники акції на підтримку євроінтеграції звели дві барикади висотою до 5-ти метрів. Також укріплені «бойові естакади» з мішків зі снігом та піском, дощок, шин, металевих споруд і лавок на вулицях Михайлівській, Володимирській і Костьольній, які ведуть до Майдану Незалежності. А з боку Жовтневого палацу в центрі столиці з'явився колючий дріт висотою в півтора метра.

Нагадаємо, в ніч на 11 грудня силовики зламали загородження мітингувальників у підворіттях вулиць, що виводять на Хрещатик і знесли їхні намети, а протестувальників відтіснили до центру Майдану. СМІ також відзначали, що 11 грудня на Майдані орудували мародери.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...