• За пости у Facebook активістку викликала СБУ

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 31 грудня 2014 року
Осередок СБУ в Запорізькій області викликав на допит Катерину Коротченко, активістку запорізького Євромайдану та керівника запорізького відділення ГО «Європейська молодь України». Причина — повідомлення в соціальній мережі Facebook.

У повістці йдеться, що у слідчому управлінні перевіряють матеріали щодо можливої протиправної діяльності Катерини Коротченко. Її запросили на 10.00 30 грудня до Управління СБУ в Запорізькій області, до старшого слідчого для надання пояснень щодо публікацій у соціальній мережі Facebook. Пізніше активістку повідомили, що її допит скасовується і претензій до неї немає.

На сторінці Катерини опубліковані пости з фотографіями на підтримку Євромайдану в Запоріжжі та Києві, а також заклики приходити на Майдан.

Відзначимо, в цей же день на 14.00 на допит в МДВ у Києві викликали організатора Автомайдану Дмитра Булатова, про що повідомила спільнота EuroMaydan на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 26 грудня 2013 р. в Україні набув чинності закон, який передбачає, що учасники Євромайдану протягом наступних 10 днів повинні бути звільнені від кримінального та адміністративного покарання.
Підписатися:

Коментарі