• Українській журналістці зламали ніс та завдали численних травм

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 25 грудня 2013 року

Сьогодні, 25 грудня, під Києвом жорстоко побили українську журналістку Тетяну Чорновол. В соціальних мережах повідомляють, що у неї перелом кісток носу, крововиливи м'яких тканин та численні гематоми.

Тетяна Чорновол повертала на машині до рідного села Гора, коли помітила, що за нею стежать. Вона різко звернула на Бориспіль, але її машину кілька разів вдарили кузовом і підрізали. Вона зупинилась, і з іншої машини вийшли двоє чоловіків, від яких вона почала тікати. Ті наздогнали її та побили, передає слова Тетяни Мустафа Найєм.

Тетяна була активісткою Євромайдану, відома була також своїми резонансними розслідуваннями, зокрема, вона була однією з перших, хто почав писати про резиденцію Віктора Януковича Межигір’я. Останній матеріал, який вона опублікувала у своєму блозі, стосувався маєтку міністра МВС Віталія Захарченка. Її друзі повідомляють, що в останні дні вона готувала матеріал про заміський будинок генерального прокурора Віктора Пшонки, і навіть виїжджала на місце фотографувати територію навколо нього.

На підтримку Тетяни Чорновіл вранці 25 грудня під стінами Міністерства внутрішніх справ активісти зібрали мітинг.

Це не перший випадок тиску на Тетяну Чорновол. Минулого року її обливали фарбою та проколювали шини автомобіля. У жовтні минулого року на виборчому окрузі, по якому вона балотувалась, її навіть побили, коли вона намагалась розібратись, яке походження мають листівки, що розповсюджуються від її імені. 

Крім того, 24 грудня було скоєно озброєний напад на іншого активіста — одного з організаторів харківського Євромайдану Дмитра Пилипця. Чоловік отримав 12 ножових поранень.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...