• Цукерберг продає 41,4 млн акцій Facebook

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 грудня 2013 року

Засновник і генеральний директор соцмережі Facebook Марк Цукерберг виставив на продаж 41,4 млн акцій. Сума виручки становить близько $2,3 млрд, щоб оплатити податковий рахунок, пред'явлений компанії у зв'язку з виконанням опціону на купівлю 60 млн акцій Facebook класу «B», повідомляє Economic Times

Про нетривіальну комбінацію угод Facebook стало відомо з документа, який подала компанія до Комісії з цінних паперів та бірж США.

Раніше повідомлялося, що Цукерберг проводить вторинне розміщення 70 млн акцій класу «A», з яких 43 млн розміщують акціонери, а 27 млн ― сама компанія.

Ціна запропонованого пакета ще не визначена. Акції Facebook, які подвоїлися в ціні цього року, на торгах в Нью-Йорку 18 грудня знизилися на 4% ― до $53,54 за штуку. Виходячи з цієї вартості, розміщений пакет акцій оцінюється в $3,9 млрд.

Як зазначено в повідомленні компанії в четвер, продажі Цукерберга знизять право його голосу в компанії з 58,8% до 56,1%.

Відзначимо, кожна акція класу «А» дає право на один голос, а класу «B» ― на 10 голосів.

Нагадаємо, Марк Цукерберг є американським програмістом та підприємцем, що розробив та заснував соціальну мереже Facebook. Він вважається наймолодшим мільярдером. Його будинок — у Пало-Альто, що в Каліфорнії.

 Подробиці на сайті iPress.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...