• Тимошенко зізналася, чого їй бракує найбільше

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 18 грудня 2013 року

Екс-прем'єр міністр України Юлія Тимошенко, яка нині перебуває в ув’язненні на дев'ятому поверсі лікарні «Укрзалізниці» в центрі Харкова, в листі, написаному нею для редакції німецького журналу «Stern» зізналася, що більше всього їй зараз не вистачає свободи.

У тексті її рукописного інтерв'ю, опублікованого на сайті партії «Батьківщина», відзначається, що лідер опозиції відчуває біль і тугу по свіжому повітрю, денному світлу і гнів до режиму.

Юлія Тимошенко пише, що не була на свіжому повітрі з 5 серпня 2011 року. Що за нею цілодобово спостерігають численні відеокамери, і вона не може спокійно помитися.

«Я знаю, що мене хочуть зламати, але я навчилася терпіти... Однак найбільше мені не вистачає свободи. Тільки коли втрачаєш її, починаєш розуміти, наскільки вона важлива. Мені не вистачає бути поряд з людьми. Тільки тепер я розумію, як дорога кожна хвилина, яку ти проводиш зі своїми близькими. Я хочу вийти назовні і глибоко вдихнути свіжого повітря. Я хочу знову побачити маму і поговорити з нею... Я кілька років не бачила стількох людей. Поки що ці мої бажання неможливо здійснити, але я знаю, що за кожною зимою завжди настає весна», ― ділиться своїми внутрішніми переживаннями Тимошенко.

Водночас ув'язнена зазначила, що свобода ― це внутрішній стан, і що ні стіни, ні колючий дріт не віднімуть у неї цю свободу.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко отримала 7-річний термін ув'язнення в жовтні 2011 року. Її звинуватили в перевищенні службових повноважень під час укладання невигідної для України газової угоди. Європейський суд з прав людини визнав рішення українського суду «політичним» і закликав українську владу звільнити політв'язня. Їй також загрожує довічне ув'язнення у справі про вбивство Щербаня — звинувачувальники вважають її замовницею.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...