• «УДАР» повідомив про замах на Кличка

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 17 грудня 2013 року

Партія «УДАР» звинуватила владу України в замаху на життя глави своєї організації Віталія Кличка, повідомляє прес-служба «УДАРу».

Про це опозиційна партія вже заявила в посольства країн ЄС і ряд диппредставництв інших держав. У повідомленні наголошується, що скандальний випадок стався 24 листопада, коли київські аеропорти «Бориспіль» і «Жуляни» відмовилися приймати на посадку повітряний лайнер Кличка через «антитерористичні заходи».

«Про заборону пілотам повідомили на висоті 100 метрів, коли у літака були вже випущені шасі, і він перебував у повній готовності до посадки при видимості 50 метрів», ― наголошується в листі юриста партії «УДАР» Валерія Карпунцова.

Пізніше «ударівці» провели власне розслідування: чи дійсно в той час в аеропортах проводилися антитерористичні дії. Як виявилося, заборона на посадку надійшла пілотам набагато раніше, ніж анонімний дзвінок до відповідних органів, який спровокував проведення антитерористичних заходів. Крім того, за відомостями партії, інші літаки в той час сідали в «Борисполі» і «Жулянах» безперешкодно.

«Влада створила штучні перепони у посадці літака, що могло призвести до авіакатастрофи. В результаті посадка лайнера була здійснена в аеропорту Кривого Рогу. При цьому ніяких заходів антитерористичної дії при посадці не здійснювалося», ― підкреслив Карпунцов.

На заяву «УДАРу» влада України поки ніяк не відреагувала.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...