• У Москві можуть назвати вулицю на честь «Беркута»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 17 грудня 2013 року

Депутати Пресненського району Москви запропонували назвати одну з вулиць столичного району ім'ям «Подвигу підрозділу „Беркут“ і внутрішніх військ України».

Таку ініціативу висунули російські народні обранці після подій, які відбулися 1 грудня 2013 року в Києві, коли співробітники «Беркута» захищали будівлю Адміністрації Президента України від захоплення, повідомляє телеканал «24tv» з посиланням на прес-службу Громадської коаліції на захист Москви.

Питання про перейменування частини Кудрінського провулка на вищевказану назву розглянуть 19 грудня на муніципальних зборах Пресненського району.

Ініціатори також хочуть перейменувати на «Площу подвигу підрозділу „Беркут“ і внутрішніх військ України» перетин перевулків Кудрінського і Малого Конюшківського. Там же пропонується встановити і пам'ятний знак.

В разі позитивного результату голосування ця ініціатива надійде в московську Комісію з перейменування.

Нагадаємо, о 4 годині ранку 30 листопада бійці підрозділу «Беркут» силою розігнали студентів з Майдану Незалежності у Києві. В результаті постраждало більше сотні чоловік. Силові дії правоохоронців щодо мирних демонстрантів сколихнули громадськість. Наступного дня, 1 грудня, в центр Києва вийшли сотні тисяч людей, частина з них — до Адміністрації Президента.

Журналісти відзначили, що деякі люди, швидше за все провокатори, намагалася нав'язати насильницькі дії проти «Беркута», кидали димові шашки, шумові і світлові гранати і намагалися трактором знести паркан Адміністрації Президента тощо.

Під час захисту будівлі серйозно постраждали десятки правоохоронців та активістів, повідомляє ZN.UA.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...