• Кличко викликав на поєдинок Януковича

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 19 грудня 2013 року

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, який днями залишив великий спорт, все ж залишився на рингу, але тільки вже політичному. І тепер на нього він викликав Віктора Януковича, всенародно оголосивши нинішнього Президента України своїм суперником.

«Я оголошую Януковича моїм персональним суперником. Я викликаю його на ринг! Тільки перемога! За правду, за справедливість!» ― так учора ввечері заявив Віталій Кличко, виступаючи зі сцени Майдану на Народному віче.

Він також звинуватив українського Президента в тому, що той торгує країною і використовує Україну в якості застави.

«Він продає національні інтереси України, її незалежність і перспективи кращого життя кожного українця. Що сьогодні підписав у Москві Янукович, які пакети? На яких умовах він отримав кредит у $15 млрд? З достовірних джерел стало відомо, що він підписав цей кредит під заставу українського майна ― стратегічних об'єктів України: машинобудування, енергетичних підприємств, літакобудування. Не виключено, що і газотранспортної системи... Україні потрібна влада, яка поважає свій народ, а не та, яка зневажає народ і затикає йому роти».

Лідер партії «УДАР» підкреслив, що не продасть і не залишить Майдан і вихід з кризи бачить тільки в дострокових виборах.

«Янукович заявив на круглому столі, що не боїться перезавантаження влади? Якщо так, то нехай доведе це в чесній боротьбі ― на дострокових виборах!» ― зазначив Кличко на своїй партійній сторінці в Фейсбук.

Відзначимо, в коментарі одного читача до заяви почесного чемпіона можна прочитати: «Віталію, на жаль, Ви поки програєте 3-ма нокдаунами... Цей бій закінчується, і врятує Вас тільки нокаут».

Нагадаємо, 16 листопада 2013 року Всесвітня боксерська рада за заявою Віталія Кличка звільнила 42-річного українського боксера від титулу чемпіона світу за версією WBC в суперважкій вазі і титулувала його статусом почесного чемпіона. Відмовляючись від чемпіонського пояса WBC, Кличко-старший зазначив, що наразі повністю сконцентрований на політиці в Україні і не може зараз уявити себе на боксерському рингу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...