• Новий символ Євромайдану — Баба Віра

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 22 грудня 2013 року

Як і за Помаранчевої революції, сьогодні на Євромайдані з'явився особливий символ. Тепер там є власна «баба Параска», а точніше 86-річна Віра Рослюк, яку активно запрошують виступати з промовою на сцені, пише «Сегодня».

За останні три тижні пенсіонерка, одягнена в шубу тигрового забарвлення і замотана рожевим шарфом, майже кожного дня зі сцени критикує політиків, молиться з протестувальниками, а коли лідери опозиції закінчують свої промови, ведучі оголошують: «Баба Віра, виходьте на сцену!». Не примушуючи себе просити двічі, вона швидко підіймається на підмостки.

«Я тут не заради слави, моє серце болить, — каже зі сцени баба Віра. — Люблю вас. Мій брат загинув в УПА, він як орел боровся за Україну». Свою зворушливу промову вона закінчує словами: «Будьте здорові! Я з вами!».

«Сегодня» зазначає, що охорона сцени вважає бабу Віру важливою персоною: до неї підійти і поспілкуватися біля сцени так просто не дозволяють. «Якщо хочете щось їй сказати, то чекайте. Можливо, вона вийде до вас», — говорив охоронець.

Виголосивши промову, баба Віра спустилася зі сцени і з задоволенням почала спілкуватися з пресою. Вона розповіла, що їй вже 86 років, жила раніше в Рівному, але донька та онуки забрали її жити з ними в район Оболоні в Києві. «Виступаю, щоб українцям жилося добре, сюди приїхала сама, а мене попросили виступити», — цитує її видання.

Молодість старенької була насиченою. У юності вона працювала зв'язковою в УПА, потім працювала фінансистом. Зараз вона добре розуміється на політиці, знає прізвища центральних представників Партії регіонів і навіть напрямки, в яких вони працюють. Бабуся, що стала символом Євромайдану, приходить із дочкою.

Читайте також:

Екскаватору на Майдані завадив працювати супергерой

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...