• Після Антимайдану у Маріїнському парку залишились поламаними 75 лавочок

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 24 грудня 2013 року
Антимайдан, який простояв в Маріїнському парку 20 днів, завершився. Соціальні мережі облетіли фотографії, що показують гори сміття, які залишилися після наметового табору, покручені ліхтарі і лавки, розмоклий від бруду картон, автошини.

Проте, до вечора понеділка в парку навели порядок. Активісти Євромайдану зайнялися прибиранням. «Комусь же потрібно прибрати сміття, щоб місто нормально виглядало», — сказав один із активістів Віктор, повідомляє «Сегодня».

У печерському «Зеленбуді», якому належить парк, сказали, що збиток, нанесений головному парку столиці, поки не підрахований. Дуже складно визначити суму, бо спочатку потрібно з'ясувати, скільки було витоптано клумб і газонів, зазначили у виданні. Потім потрібно підрахувати, скільки потрібно буде пересадити квітів.

У «Київзеленбуді» також зазначили, що жодного дерева у парку не спиляли. За інформацією працівників, 75 зі 105 лавочок у парку потребують заміни, а також кілька ліхтарів.

«Лавочки потрібно ремонтувати або міняти, а це тисячі гривень», — цитує видання представника «Київзеленбуду». Як повідомляється, на те щоб повернути парку колишній вигляд піде близько місяця.

Читайте також:

Проспект Леніна у Харкові активісти назвали проспектом Джона Леннона

Підписатися:

Коментарі