• Звільнений Ходорковський покинув Росію

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 грудня 2013 року

Тепер уже колишній російський «в'язень сумління», голова нафтової компанії «ЮКОС» Михайло Ходорковський після звільнення оформив всі необхідні документи і вилетів до Німеччини. Там на лікуванні перебуває його мати, повідомляється в прес-релізі Федеральної служби виконання покарань (ФСВП).

Однак спеціальний кореспондент «Коммерсанта» Ілля Барабанов написав у твіттері, що дружина Ходорковського Марина в телефонному дзвінку відповіла йому, що її чоловік ще перебуває в Росії. Адвокати ж нічого не прокоментували з приводу місцезнаходження колишнього мільйонера.

Михайло Ходорковський був помилуваний Володимиром Путіним 19 грудня. Указ президента РФ набув законної сили сьогодні вранці, після його підписання. Адвокати політв'язня заявили, що їхнього підзахисного вже звільнили, про що повідомив начальник карельської колонії, де відбував покарання Ходорковський.

Нагадаємо, один з найбагатших людей в світі (з активами в $15 млрд) був заарештований в 2003 році за звинуваченням у шахрайстві. Ходорковському дали термін ув'язнення 11 років. Він повинен був вийти на свободу 25 серпня 2014 року. Свого часу «Міжнародна амністія» та громадськість присвоїла йому статус «в'язня сумління», а Європейський суд з прав людини назвав кримінальне переслідування Ходорковського «політичним».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...