ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російська профспілка силових структур вирішила матеріально підтримати Сноудена

Велика Епоха
Профспілка співробітників та ветеранів правоохоронних і силових структур Росії ухвалила рішення підтримати свого зарубіжного колегу Едварда Сноудена, що звернувся до них за допомогою.

Едвард Сноуден. Фото: Laura Poitras / Praxis Films
Едвард Сноуден. Фото: Laura Poitras / Praxis Films
Американець попросив прийняти його в їхню організацію і забезпечити йому протекцію, повідомляє «Лента.ру». Відповідного листа російська організація отримала по електронній пошті з Північної Кароліни.

Після проведення низки внутрішніх нарад, голова профкому Олексій Лобарьов направив 18 липня голові комісії Громадської палати з проблем безпеки громадян і взаємодії з системою судово-правоохоронних органів Анатолію Кучерені звернення. Він попросив передати Сноудену послання про готовність російських колег надати йому побутову допомогу.

«Ми готові надати йому новий одяг, ковдру, батарейки або зарядні пристрої. Якщо необхідно, то планшет для спілкування з родичами та інші необхідні предмети», ― заявив Лобарьов.

Про прийняття колишнього агента ЦРУ в свою профспілку Лобарьов не згадав.

Кучерена, який надає юридичну підтримку Сноудену, на лист ветеранів-силовиків поки не відповів.

Нагадаємо, агент ЦРУ, який втік з США, звинувачується у розголошенні державних таємниць, з 23 червня 2013 року знаходиться в транзитній зоні «Шереметьєво» в Москві. Сноуден намагається отримати тимчасовий притулок і захист в якій-небудь країні світу.