• У Бразилії зробили кесарів розтин жінці з фантомною вагітністю

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 грудня 2013 року

У Бразилії стався неймовірний випадок. Лікарі провели екстрений кесарів розтин жінці на останніх термінах вагітності, але її матка виявилася порожньою, повідомляє Daily Mail. 

37-річна жінка приїхала до пологового будинку з різкими болями в животі. Її супроводжувала акушерка з міста Кабо Фріо (розташований в півтора годинах їзди від Ріо де Жанейро), яку та спостерігала з початку вагітності.

Як повідомляється, вона прибула до лікарні з великим животом і переймами. Передпологове спостереження показувало, що пацієнтка перебувала на 41-му тижні вагітності.

Коли лікарі не виявили серцебиття дитини, вони поспішили до операційної для проведення кесаревого розтину.

«Оскільки лікарі не виявили серцебиття, вони вирішили, що у них просто немає часу на УЗД», ― повідомила ЗМІ головлікар лікарні, Розаліс Алмейда (Rosalice Almeida).

Пізніше 23-річний чоловік жінки зізнався лікарям, що це була друга «вагітність» його дружини. Торік вона теж стверджувала, що завагітніла і «втратила» дитину в лікарні. Але вона ніколи не показувала йому свідоцтво про смерть.

Зараз жінку вже виписали з лікарні і призначили їй психіатричне лікування. Її справу зареєстрували як «фантом» або «помилкова вагітність».

Це рідкісне явище виникає, коли невагітна жінка переконує себе в тому, що вагітна. І весь цей час вона часто може відчувати всі класичні симптоми вагітності.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...