• Скільки платитимуть за проїзд у Києві

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 29 грудня 2013 року

З кінця січня 2014 року у всіх видах громадського транспорту проїзд подорожчає до 3 гривень. Такі плани вчора підтвердив заступник голови КМДА Михайло Костюк, повідомляє «Сегодня». 

За його словами, він думає, що 25 січня київська влада офіційно оголосить про підвищення тарифів на проїзд. Але додав, що ціна і зовнішній вигляд проїзних мінятися не будуть (зараз вони коштують від 95 до 230 грн, залежно від виду використовуваного транспорту).

Чиновник заявив, що зміниться ціна і вид одноразових проїзних квитків наземного транспорту. Він сказав, що поки не може повідомити, як вони будуть виглядати, але озвучив, що ціна зміниться точно з 1,5 до 3 грн, і, ймовірно, зміниться колір квитків.

Михайло Костюк сказав, що покажуть одноразові квитки нового зразка ближче до 7 січня.

Також до 3 грн збираються підняти ціну і в столичному метро, а пластикові сині жетончики — замінити на зелені. Костюк уточнив, що киянам дадуть не менше 100 днів, щоб обміняти старі жетони на нові.

«Сегодня» наводить порівняння, озвучене звичайним мешканцем міста Михайлом. Якщо раніше він, за проїзд на роботу на тролейбусі і метро туди і назад платив 7 грн, то тепер доведеться платити 12 грн. Раніше витрачав на місяць 200 грн, а тепер буде більше 350. А разом із дружиною вони платитимуть не 400 грн, а 700.

Водночас, як повідомляє сайт prostofinansy.com, зарплати в 2013 році підвищили небагатьом. Тотальна індексація зарплат, характерна для більшості компаній у період до кризи, відбулася лише у чверті компаній. Більшість (близько 40%) роботодавців зосередили увагу на тих, хто приносить дохід: цінних співробітниках, що показують високі результати.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...