• Добкіну загрожує в’язниця за бажання відокремити Західну Україну

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 30 грудня 2014 року

Голові Харківської облдержадміністрації Михайлу Добкіну загрожує п'ять років позбавлення волі за те, що він запропонував повернути Україні кордони 1939 року, — про це повідомив Андрій Юсов, громадський діяч і голова Одеської обласної організації політичної партії УДАР.

Юсов сказав, що в заяві Добкіна про те, що необхідно від'єднати Західну Україну, містяться ознаки порушення Кримінального кодексу, повідомляє «Обозреватель».

Зокрема член партії УДАР вказує на порушення статті 110 — «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України»:

1. Умисні дії, які здійснені для того, щоб змінити межу території або державний кордон України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, — карають обмеженням волі на строк до 3 років або позбавленням волі на той же термін.

2. Якщо ті самі дії вчинені особою, що представляє владу, або повторно, або за попередньою змовою групи осіб, або поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, — караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той же термін», — нагадав Юсов.

З цього приводу Андрій Юсов звернувся до СБУ та Генпрокуратури з вимогою перевірити заяву Добкіна на наявність посягання на територіальну цілісність країни. Юсов також порадив звернутися в суди та правоохоронні органи небайдужим українським громадянам.

Раніше Михайло Добкін, коментуючи знімок труни, яку з собою 29 грудня носили учасники мітингу до резиденції Президента Віктора Януковича у Межигір'ї, запропонував скасувати пакт Молотова-Ріббентропа.

Читайте також:

Добкін запропонував перенести столицю України в Харків

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...