• 36 особам, можливо, оголошено заборону на відвідування України

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 24 грудня 2013 року

Олег Царьов, народний депутат від фракції Партії регіонів повідомив, що МЗС і СБУ задовольнили його прохання заборонити в'їзд в Україну 36 особам, пише «Комерсант-Україна».

Запит з метою заборонити відвідувати Україну 36 громадянам Грузії, Німеччини та США був поданий на ім'я Олександра Якименка, глави СБУ, і Леоніда Кожари, міністра закордонних справ.

На думку Царьова, дестабілізація обстановки в Україні, вулична активність і захоплення будівель сплановані, а організація таких кампаній лежить на відповідальності фахівців із відповідним профілем.

У своєму запиті, до якого депутат додав список осіб, яким він хотів заборонити в'їзд, Царьов написав, що часті візити зарубіжних політтехнологів і фахівців з протестної активності викликають цілком резонні побоювання. Він вважає, що їхня діяльність перетворюється на загрозу національній безпеці.

У список, зокрема, потрапив Михайло Саакашвілі, колишній президент Грузії, і ще 29 громадян Грузії. Серед оголошених персонами нон ґра́та також опинилися відомий німецький політолог Андреас Умланд, науковий співробітник Центру трансатлантичних відносин при університеті Джонса Хопкінса Тарас Кузьо, а також Василик Мирон, Фінк Брайн, Олександр Рос (США).

В опозиції чекають з боку Європи і США реакції у відповідь стосовно Партії регіонів.

«Обозреватель» повідомляє, що намагався зв'язатися з прес-службою МЗС, щоб перевірити ці дані, але поки не отримав ніякої інформації.

Відзначимо, Саакашвілі приїжджав до Києва 7 грудня і виступав на Євромайдані.

Читайте також:

У Маріїнському парку після Антимайдану слід замінити 75 лавочок

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...