• Які травми діагностували в Тетяни Чорновол

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 29 грудня 2013 року

Тетяна Чорновол, стан якої наразі оцінюється лікарями як середньо тяжкий, але стабільний, поступово йде на поправку. Травми, які діагностували лікарі у активістки, вражають.

Жінці переламали ніс в 5 місцях, вона отримала численні гематоми на правій половині обличчя та час від часу втрачає свідомість. У неї з’явились провали пам’яті. Лікарі діагностували у неї струс та забій мозку, повідомляє «Сегодня».

Крім того, у Тетяни Чорновол було сильно травмоване око, і з’явились проблеми із зором. Крім того, із її легень відкачали згустки крові. Вставати Чорновол не може, а п’є через трубочку.

Лікарі вважають, що на лікарняному ліжку побитій журналістці доведеться провести ще чимало часу.

Напад на Тетяну Чорновол був скоєний в ніч на 25 грудня. Машину журналістки підрізали на Бориспільській трасі під Києвом. З іншого авто вийшли кілька чоловіків, які жорстоко побили Тетяну. За її словами, в той момент вона боялась, що її просто вб’ють.

Двох нападників вже затримала міліція, третій — Сергій Котенко — перебуває в розшуку.

Напад на себе Тетяна Чорновол пов’язує зі своєю професійною діяльністю, зокрема із розслідуваннями про маєтки генерального прокурора України Віктора Пшонки, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та про «Нове Межигір’я» Президента Януковича.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...