• Саакашвілі прокоментував заборону на його в'їзд в Україну

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 25 грудня 2013 року

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав у своєму Facebook, що жалкує з приводу того, що у найближчі тижні не зможе відвідати Київ через можливу заборону для нього на в’їзд.

«На жаль, здається, що я не буду мати можливості подорожувати по моїй другій батьківщині, Україні, у найближчі тижні, але моє серце і душа буде з моїми українськими братами і сестрами, що борються за свою незалежність, свою свободу і їхнє заслужене європейське майбутнє», — написав пан Михайло на своїй сторінці.

«Я впевнений, що скоро їх знову зустріну в красивому і вільному місті Києві для того, щоб відсвяткувати їхню демократичну перемогу. Слава Україні!», — сказав він.

У Службі безпеки України заявили, що дійсно ухвалили заборону на в’їзд для деяких громадян інших країн, але рішення приймалось щодо кожної окремої особи, а не списку, представленого депутатом ПР Царьовим. У прес-центрі відомства зазначили, що такі дії є «одним із інструментів забезпечення державою захисту свого суверенітету, конституційного ладу та територіальної цілісності».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...