• Самарських дітей відгородили від Діда Мороза високим огородженням

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 25 грудня 2013 року

У російському місті Самара зустріч Діда Мороза з дітьми пройшла через огородження. Влада міста вирішила, що таким чином вони гарантують безпеку казковому персонажу на зустрічі з 10 тисячами маленьких глядачів.Любов Якимова, прес-секретар Діда Мороза з Великого Устюгу, назвала подібну міру позитивною, оскільки це гарантує безпеку маленьких дітей.

За її словами, після виступу на головній площі міста кілька років тому до Діда Мороза кинувся натовп глядачів, і співробітникам поліції довелося відгородити казкового персонажа від людей, повідомляє «РСН».

Про встановлення високої огорожі поклопотала місцева влада, каже Любов Якимова. На знімках святкування видно, як діти тягнуть руки до Діда Мороза через металеві прути. Ці фотографії викликали обурення російських блогерів.

На ситуацію вже відреагувала дитячий омбудсмен Самари. «Я спробую з'ясувати, хто організатор, і як це все планувалося. Я дізнаюся і намагатимуся, щоб мою думка була почута про те, що це не той формат спілкування», — прокоментувала ситуацію Тетяна Козлова.

Читайте також:

Новорічні свята видадуться теплими

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...