• Яка ціна на ялинки в Києві

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 29 грудня 2013 року

Українці прикрашають оселі до Новорічних свят, і традиційно в центрі уваги — зелені красуні. У столиці розпочався справжній ялинковий бум.

Невеликі ялинки та сосни обійдуться господарям щонайменше у 50 гривень. Метрова ялинка коштуватиме близько 100 гривень. Найбільше продається ялин звичайних.

Продавці обіцяють, що простоїть таке деревце вдома щонайменше тижні два. А якщо поклопотати і встановити її у відрі з вогким піском, а також додати до нього цукру та аспірину, то зелена красуня радуватиме господарів довше, передає ТСН.

А от сосна стоятиме трохи довше — тижні зо три. У продажу є навіть блакитні ялини, але такі можна купити тільки із горщиком.

Користуються популярністю також штучні ялинки — у складеному вигляді такі можуть зберігатись вдома роками, вони не гублять голочки, а також допомагають зберегти довкілля. Виглядають вони природно, але, звичайно, не пахнуть, як живе дерево.

В онлайн-магазинах такі ялинки продаються теж відносно недорого — штучні деревця розміром до метра коштують від 120 гривень, більші — від 200 гривень.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...