• Таксист повернув залишені на сидінні 300 тисяч доларів

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 4 січня 2014 року

Таксист з 13-річним досвідом роботи в Лас-Вегасі на задньому сидінні власної машини виявив $300 тис. Гроші через неуважність залишив їхній законний власник після того, як розплатився з водієм, пише «Лента.ру» з посиланням на західні ЗМІ.

Чоловік, який приїхав до Лас-Вегасу, розплатився за поїздку, залишив таксистові Джеральдо Гамбоа п'ять доларів на чай і... 300 тис. доларів у пакеті на задньому сидінні.

Як сам Гамбоа розповів ЗМІ, спочатку він подумав, що в цьому паперовому пакеті пасажир залишив шоколад. Таксист попросив іншого пасажира, який також перебував на той момент у машині, бути свідком перевірки вмісту цього пакету. Коли Гамбоа побачив, що там лежать пачки доларів, він одразу ж зателефонував у свою диспетчерську і повідомив операторам про знахідку.

Незабаром він відправився в офіс своєї транспортної компанії і передав знайдені гроші. На місце до того часу вже викликали поліцію, яка почала розшукувати власника грошей. Через кілька годин після того, як пакет був знайдений, знайшовся і сам його господар. Виявилося, що чоловік приїхав до Вегасу, щоб пограти в казино.

Після того як особу власника підтвердили, йому повернули гроші. Як повідомляється на момент публікації, він поки не вручив якої-небудь нагороди Гамбоа. Та й таксист сказав, що ніякої винагороди не чекає. При цьому начальство висловило йому подяку і вручило сертифікат на $1000, який можна витратити на вечерю для двох.

Нагадаємо, схожий випадок, коли повертали дорогу знахідку, стався на початку лютого 2013 року в місті Канзас. Американка Сара Дарлінг впустила обручку з діамантом, подаючи милостиню жебраку Біллі. Бездомний приберіг дорогу прикрасу і віддав його дівчині, коли вона повернулася.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...