• Медики Японії друкують органи пацієнтів на 3D-принтерах

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 січня 2014 року

У Японії 3D-принтери, за допомогою яких по цифровій моделі можна скопіювати все що завгодно, отримали затребуваність і в сфері медицини. Японські хірурги за їхньою допомогою друкують точні копії частин тіла пацієнтів, які готуються до операції.

Найбільшого поширення у сфері медицини 3D-принтери отримали у пластичній хірургії та травматології. Зараз японські хірурги проводять тести на нешкідливість імплантації пацієнтам імплантів, отриманих за допомогою такої технології. Після успішного випробування нешкідливості цієї практики для здоров'я людини, Міністерство охорони здоров'я Японії розгляне питання її запуску на потік, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Однак більшість професіоналів у сфері в пластичної хірургії вже зараз вважають, що такий спосіб набагато безпечніший за звичайну практику. Так, в протезуванні для імплантації на щелепі необхідні матеріали беруть у людини з хребта. Але ця операція небезпечна тим, що може пошкодити важливі нерви. При використанні ж технології копіювання за допомогою 3D-принтерів необхідні кістки «вирощуються» на них з нуля.

Провідний спеціаліст медичного університету Фудзіта Такаюкі Окумото зазначив, що в протезуванні вони зможуть використовувати кістки, надруковані на 3D-принтерах, вже через кілька років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...