• Тимошенко хоче, щоб їй дозволили вільно виходити у місто

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 січня 2014 року

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, засуджена три роки тому на сім років тюремного ув'язнення, 30 грудня 2013 року звернулася до керівництва Качанівської колонії із заявою-проханням полегшити їй режим відбування покарання, надавши їй вихід до Харкова.Про це сьогодні повідомив журналістам у Києві захисник лідера опозиції Сергій Власенко. На його думку, адміністрація колонії не має права відмовити його підзахисній у задоволенні прохання у зв'язку із закінченням майже половини терміну, на який засуджено Тимошенко.

«Оскільки Юлія Володимирівна відбула третину свого покарання, вона має право на полегшення умов утримання під вартою, в тому числі і на можливість вільного виходу до Харкова. Однак нам стало відомо, що керівництво Качанівської колонії 4 січня планує відмовити в задоволенні цієї заяви, всупереч закону», ― зазначив Власенко.

Днями раніше президент України Віктор Янукович заявив українськими телеканалам, що Тимошенко, перш ніж просити про звільнення, повинна відшкодувати збиток, нанесений нею державі.

Нагадаємо, Юлію Тимошенко заарештували 5 серпня 2011 року по звинуваченню в укладанні нею в січні 2009 року 15-річного газового контракту з Росією, який нинішня влада називає вкрай невигідним для України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...