• Число загиблих при обваленні супермаркету в Ризі сягнуло 32

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 листопада 2013 року
В результаті обвалення стіни та даху супермаркету в Ризі, що сталось напередодні ввечері, станом на 09:30 22 листопада з-під завалів витягли 32 загиблих. Багато тіл ідентифікувати неможливо.

Постраждали 40 рижан, серед яких дитина і 10 рятувальників, повідомляє DELFI. Багатьох із них госпіталізували у важкому стані.

Трагедія сталась у ризькому спальному мікрорайоні Золітуде, в торгівельному центрі Maxima по вул. Прідайнес, 20. Точна кількість людей, що опинилися під завалами, невідома. Рятувальні роботи тривають.

За попередніми даними, обвалення перекриття верхнього поверху могло статися через важку бруківку та чорнозем, які використовувалися на експлуатованому даху. Так, міністр внутрішніх справ Латвії Ріхард Козловскіс впевнений, що катастрофа сталася з вини людей.

«Тут мова не йде про якісь бурі чи землетруси. Будівля завалилася в мирний час, а значить, є винуватці», ― сказав він в інтерв'ю LTV.

У свою чергу, керівник архітектурного бюро Kubs Залі Калинка запевнила агентству LETA, що проект супермаркету Maxima був розроблений ними у відповідності з будівельними нормативами і новітніми технологіями. Калинка допускає, що в процесі будівництва магазину могли використовуватися неякісні матеріали.

Для встановлення справжньої причини поліція збирається залучити іноземних експертів. Про це заявив місцевим журналістам шеф поліції Інт Кюзіс.

Оскільки багатьох загиблих не вдалося ідентифікувати, поліція міста просить відгукнутись усіх рижан, чиї рідні та близькі з учора не з'явилися вдома.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...