• Бобри пожвавішали під Києвом

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 16 січня 2014 року

Жителі селища Конча-Заспа під Києвом скаржаться на бобрів. Через теплу погоду звіри стали активними — валять дерева, будують греблі, повідомляють «Вести».

Одна з місцевих мешканок розповіла виданню, що була відсутня близько двох місяців, а коли приїхала, то побачила, що бобри звалили на березі кілька дерев і будують загату. Загинуло і дуже дороге дерево, яке жінка замовила за кордоном.

Вона додала, що звірі вже знахабніли — підходять прямо до будинків і садів жителів. «Вийдеш до саду, а бобер сидить і дивиться на тебе. Я їх боюся. Сусід сказав, що одного лопатою прибив, а я так не можу», — сказала вона.

За словами голови Асоціації рибалок України Олександра Чистякова, звірі активні через аномально теплу зиму. Він сказав, що насправді в Конча-Заспі зараз багато бобрів, і не тільки там, а й у Гідропарку теж. «В основному гризуть вербу, вільху, адже їм харчуватися потрібно чимось», — сказав він.

Він сказав, що раніше в Конча-Заспі була їхня територія, поки не активізувалася забудова, а тепер вони повертаються на звичні місця.

Відзначимо, бобри внесені до Червоної книги і полювання на них заборонене.

Міжнародний день бобра відзначається 18 жовтня. Екологи називають бобрів інженерами дикої природи і вважають, що діяльність цих звірків може бути корисна в боротьбі зі зміною клімату.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...