• «Васильківських терористів» визнали винними

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 січня 2014 року
Суддя Києво-Святошинського суду Київської області заявив, що вина так званих «васильківських терористів», які в серпні 2011 року «мали намір підірвати пам'ятник В.І. Леніну в Борисполі і готувалися вчинити теракт на День незалежності в Києві», доведена.

Про це представник суду повідомив під час оголошення вироку з їх справи, передає газета «Сегодня».

«Вина Сергія Бевза, Ігоря Мосійчука та Володимира Шпари доведена сукупністю доказів», ― сказав суддя.

Обвинувачені свою вину відмовилися визнавати. При цьому, коли суддя звинуватив Мосійчука в зберіганні зброї, він і Сергій Бевз розсміялися. Адвокати підсудних у свою чергу зажадали від суду пред'явити речові докази.

Тим часом, будівлю органа правосуддя під час засідання охороняли близько 15 бійців міліцейського спецназу, оскільки під його стінами на підтримку підсудних пікетували порядку півсотні пікетників.

Нагадаємо, свободівець Сергій Бевз, депутат Васильківської міськради, він же ― редактор газети «Вечірній Васильків», а також його колега по депутатській лінії Ігор Мосійчук і цивільний активіст Володимир Шпара були арештовані і затримані в Лук'янівському СІЗО Києва 2,5 роки тому за підозрою у вищевказаному теракті. За версією слідства, працівники СБУ в їхньому офісі у Василькові на Київщині незадовго до Дня незалежності України 2011 року виявили бомбу. Обвинувачені засуджені до ув'язнення строком на 6 років кожен, а з урахуванням 2 років, що вони провели за ґратами, їм залишилось відбути у неволі по 4 роки.
Підписатися:

Коментарі