• Росія повинна анулювати домовленості з Україною - Депутат Держдуми

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 28 січня 2014 року

У зв'язку із заявою прем'єр-міністра України Миколи Азарова про відставку перший помічник глави фракції Держдуми РФ «Справедлива Росія» Михайло Ємельянов заявив, що Москва повинна анулювати газові домовленості з Києвом.

«Догляд Азарова ― це поганий знак для Росії, тому що він ― один з адекватних і найбільш сильних господарників і політиків. Якщо до влади прийдуть євроінтегратори, а прем'єр-міністр, скоріше за все, буде з опозиції, то виникає питання: а чи має Росія оплачувати євроінтеграцію? Якщо Європа хоче Україну, то нехай і платить за неї. Вважаю, що Москва повинна дезавуювати домовленості з Києвом про зниження ціни на газ та фінансової допомоги на $15 млрд», ― цитує газета «Сегодня» думку російського політика.

Нагадаємо, в суботу, 25 січня 2014 року Президент України під час зустрічі з лідерами опозицій запропонував Голові Політради ВО «Батьківщина» Арсенію Яценюку очолити уряд, а лідеру фракції «УДАР» Віталію Кличко ― пост віце-прем'єра, з метою досягнення компромісу, як повідомляли українські ЗМІ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...