• Будівля Міністерства юстиції захоплена протестувальниками

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 27 січня 2014 року
Будівля, в якій розміщується Міністерство юстиції України, увечері 26 січня була захоплена протестувальниками — активістами громадянського руху «Спільна справа».

Про захоплення будівлі міністерства, що розташована за адресою вулиця Городецького, 13, повідомив голова руху Олександр Данилюк на своїй сторінці у Facebook. Він зауважив, що при цьому ніхто не постраждав, і що активісти «Спільної справи» діють мирно. Навколо будівлі міністерства активісти планують спорудити барикади.

У зв’язку із захопленням приміщень Міністр юстиції Олена Лукаш заявила, що звернеться до Президента з проханням скасувати переговори з опозицією в разі, якщо протестувальники не залишать будівлю. Крім того, Лукаш озвучила наміри звернутись до Ради національної безпеки і оборони з питання введення в Україні надзвичайного положення, якщо активісти не залишать приміщення підконтрольного їй міністерства.

Вона сказала, що останніми днями у її відомстві працювали над внесенням поправок до Конституції, які б дозволили повернутись до Конституції України редакції 2004 року, а також питанням амністії затриманих протестувальників.

Віталій Кличко звернувся до Олександра Данилюка з вимогою звільнити будівлю міністерства, однак той відмовився, повідомляє «Ліга» з посиланням на слова Олександра Данилюка. За інформацією видання, заважати співробітникам відомства проходити на свої робочі місця активісти не збираються, але пресу до приміщення міністерства поки що не пускають.
Підписатися:

Коментарі