• В обласній міліції назвали причину смерті активіста Вербицького

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 25 січня 2014 року

В обласній міліції сказали, що причинно-наслідкового зв'язку між тілесними ушкодженнями на тілі Вербицького і його смертю немає, повідомляють українські ЗМІ.

Правоохоронні органи досі з'ясовують, чому і яким чином помер у Бориспільському районі Київської області активіст Євромайдану Юрій Вербицький.

У прес-службі ГУ МВС у Київській області в четвер повідомили, що за фактом смерті активіста ведеться кримінальне провадження за статтею 115 КК (навмисне вбивство).

Медики дали попередній висновок, що причина смерті — переохолодження.

Прес-служба підкреслила, що зараз встановлюють свідків, які могли б що-небудь повідомити про те, що відбулося насправді. Розглядаються всі можливі версії події.

За однією з версій, як сказали в міліції, його викрала група людей, яка їздить по Києву і вихоплює людей з хостелів.

Раніше повідомлялося, що з Олександрівської лікарні Вербицького невідомі викрали разом з активістом Ігорем Луценком 21 січня вранці. Луценко привіз до лікарні Вербицького з травмою ока. Луценко, який зараз перебуває в лікарні, сказав, що їх кудись відвезли, довго тримали в гаражі і били. Після цього Луценко поставили з пакетом на голові біля дерева і зникли. Активіст потім добрався до людей і в Facebook написав, що він живий.

Після звільнення Луценко повідомив, що стан у Вербицького може бути значно гірший. Активіст додав, що з ним поводилися жорсткіше, оскільки Юрій — житель Львова.

Тіло Вербицького пізніше знайшли в Бориспільському районі Київської області.

Читайте також:

Українці проти сутичок на Грушевського — соціолог

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...