• Масовий розпродаж квартир у центрі Києва поки не очікується

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 23 січня 2014 року
Після масових заворушень в центрі Києва у пресі з’явилась інформація, що кількість виставлених на продаж квартир у центрі столиці зросла. Однак тому, хто хоче продати в центрі квартиру у світлі таких подій, доведеться призначити нижчу ціну, а активний розпродаж може розпочатися хіба що в разі громадянської війни, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на коментар агентства «Благовіст».

Квартира в центрі є досить дорогим активом, який придбали за значні гроші, або дістали у спадок від родичів. «Ніхто не виставлятиме на продаж таку квартиру через добу після заворушень, — відзначили в агентстві. — В подібних ситуаціях, як зараз, люди змушені кудись на деякий час поїхати — до родичів, чи на дачу».

Масово продавати житло почнуть хіба що, якщо почнеться громадянська війна, зазначили в «Благовісті».

Елітними районами центру вважаються вулиця Виноградна, Печерськ, Липки, частина Інститутської, але там наразі спокійно. Хіба що Інститутська частково перекрита, однак це не вплинуло на ринок нерухомості, повідомляє видання.

В агентстві зазначили також, що нині у Києві на ринку нерухомості знизився попит на комерційні приміщення, такі як магазини, склади. Однак додали, що цьому навряд чи є причиною масові заворушення, оскільки в січні завжди падає попит на них, оскільки це не діловий місяць.

Читайте також:

Протестувальники та силовики досі воюють на Грушевського

Підписатися:

Коментарі