• Суд виправдав українських медиків, яких звинувачували в незаконній трансплантації

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 21 січня 2014 року

В Україні вчора виправдали 5 медиків Прикарпаття, яких звинувачували в незаконній трансплантації людських тканин.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківського міськсуду, місцева колегія суддів не побачила кримінального злочину в діях медекспертів.

«Склад злочину відсутній, оскільки обвинувачені не здійснювали трансплантацію. Згідно з висновком експерта, вони лише проводили вилучення анатомічних матеріалів у донорів-трупів з метою виготовлення біоімплантатів», ― наголошується в повідомленні.

У зв'язку з вищевикладеним, міський суд Івано-Франківська вважає, що досудове слідство визначило юридичну оцінку всіх дій медиків неправильно.

Нагадаємо, кримінальну справу стосовно п'яти працівників обласного бюро судмедекспертизи Івано-Франківська було порушено слідчим управлінням УМВС області в червні 2012 року. Досудове слідство встановило, що підсудні брали у людей згоду на взяття анатомічних утворень, тканин, та їх компонентів шляхом обману. При цьому їм не повідомлялося про кількість анатомічних утворень, які збиралися вилучити. Медиків також звинуватили в торгівлі анатомічними утвореннями за попередньою змовою з групою осіб та незаконне збирання грошей за «додаткові» умови роботи.

Читайте також:

Масштабна акція проти насильницького вилучення органів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...