• Дезертирство білоруського спецназівця пояснили інтернет-залежністю

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 14 січня 2014 року
Бійця білоруського спецназу, що нещодавно втік з військової частини в Мар’їній Гірці, в Міністерстві оборони країни звинуватили в залежності від Інтернету, повідомляє «Білоруська військова газета».

За словами прес-секретаря Міноборони Володимира Макарова, цього молодика викрили в користуванні планшетом, що у військовій частині заборонено. За порушення дисципліни йому загрожувало стягнення. Через це, нібито, він і вирішив втекти.

«Цей військовослужбовець захоплений «віртуальним світом». Він проводив час у Глобальній мережі навіть у дні звільнень. Віртуальні ігри замінили йому реальне життя. Молода людина живе у віртуальному світі ілюзій і абсолютно не орієнтується в реальній обстановці. Він не може оцінити, що небезпечніше: отримати стягнення за порушення правил на службі або термін позбавлення волі за самовільний відхід з місця служби і крадіжку», ― зазначає Макаров.

Версію, що 22-річний Олександр Сущик з бригади спецназ №5 у Мар’їній Гірці здійснив втечу через знущання, Макаров спростував.

«Сльози через так звані знущання над солдатом, який прослужив майже половину терміну служби і який близько двох метрів зросту, не підтвердилися», ― сказав він.

Нагадаємо, Олександр Сущик, як повідомляли в ЗМІ, втік з мінської частини в Мар’їній Гірці на початку січня 2014 року. Його затримали через кілька днів у лісі Червенського району. Міліція вийшла на його слід після того, як він обікрав дачний будинок одного місцевого жителя, викравши там їжу та теплі речі. Тепер солдату інкримінують кримінальні справи за крадіжку і дезертирство.
Підписатися:

Коментарі