• В Києві засудили злочинців, що викрадали людей заради викупу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 19 січня 2014 року

В Україні постали перед судом 8 членів злочинного угруповання, які викрадали іноземців з метою отримання викупу.

Ватажок цієї банди, громадянин Китаю, засуджений судом до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна, решта ― на строк від 4,5 до 10 років, також з конфіскацією майна, повідомляє прес-центр СБУ.

Китайський організатор викрадань мав дозвіл на тимчасове проживання в Україні і проживав у Києві. Учасники його угруповання ― жителі Київської області, раніше судимі за розбій, вимагання та вбивства.

Всіх фігурантів затримали в 2009 році з справи про викрадення китайського підприємця, який працював на ринку «7 -й кілометр» в Одесі. Правоохоронці знайшли заручника прикутим до металевого ліжка в одній з кімнат будинку. У той час він був загорнутий у килим і обмотаний залізним ланцюгом. При цьому він перебував у наручниках, очі і вуха були заклеєні скотчем, а по всьому тілу були численні гематоми.

Слідство встановило, що в Одесі за період 2008-2009 рр. обвинуваченими було викрадено три громадянина КНР. Загальна сума викупу заручників становила більше $800 тис. Також слідчі встановили, що злочинці готувалися до викрадення ще одного іноземця в Києві.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...