• Китайці зможуть публікувати відео виключно за паспортом

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 21 січня 2014 року

Інтернет-користувачів материкового Китаю зобов'язали реєструватися на відеохостингах КНР під справжніми іменами.

Для цього аккаунту необхідно підтвердити свою особу, надавши адміністрації китайського сайту скан-копію свого паспорта, про що повідомляється на SARFT, офіційному сайті Державного управління радіо- і телемовлення Китаю.

Відеохостинги користуються в Китаї великою популярністю, проте додавати туди відео можуть тільки зареєстровані користувачі.

Тижнем раніше, китайський інформаційний Інтернет-центр у черговому звіті про розвиток Інтернету в країні зазначив незвичайну тенденцію: зростання числа користувачів Інтернету, і в той же час їх скорочення в соціальних мережах. Аналітики пов'язали це з політикою посилення контролю над інформацією, яку проводить уряд КНР.

Тоді ж на сайті офіційної газети компартії Китаю People's Daily була опублікована ще одна цікава інформація. У грошовому обігу КНР на паперових китайських банкнотах з'явилися QR-коди*, за допомогою яких можна прорвати блокаду Інтернету в Китаї. Однак китайські газети поспішили запевнити читачів, що це просто реклама, і закликали ніколи не сканувати їх.

Довідка:

* QR-коди розміщені на сайті dongtaiwang.com, що належить Dynamic Internet Technology. Ця компанія створила програму Freegate спеціально для обходу Великого Китайського Фаєрволлу.

Читайте також:

Китайський Інтернет — мережа за Великою стіною

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...