• Купувати sim-карту доведеться за паспортом?

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 18 січня 2014 року

Сьогодні депутати Верховної Ради в режимі ручного голосування ухвалили зміни до закону «Про телекомунікації», що передбачає під час купівлі SIM-карти в Україні укладати договір з оператором.

Такі зміни прописані в Проекті Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян, який був ініційований депутатами від Партії регіонів Вадимом Колесніченком та Володимиром Олійником.

Закон набуде чинності після підписання Президентом України і наступного дня після його опублікування. Зареєстрований він у ВР під №3879 14 січня 2014 р.

Пункт цього документа «про телекомунікації» вводить поняття ідентифікаційної телекомунікаційної картки (SIM- карта, USIM-картка та ін.). Мобільні оператори будуть надавати послуги користувачам таких карт після укладення між обома сторонами договору в порядку, передбаченому законодавством.

Тепер кожен номер телефону буде прив'язаний до конкретної людини, пише газета «Сегодня».

У 2012 році подібний законопроект пропонувала для обговорення Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації. А його ініціація була запропонована за дорученням Кабінету Міністрів «в інтересах роботи правоохоронних органів».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...