• Опозиція відловлює в Києві «тітушок»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 22 січня 2014 року

В ніч на 22 січня прихильники опозиції в Києві продовжували відловлювати так званих «тітушок» ― людей, ймовірно найнятих владою для провокацій у Києві.

У рамках акції «тітушко-сафарі», активісти із загонів самооборони «Євромайдану» та учасники протестного руху «Автомайдан» відловлювали підозрілих молодих людей і відвозили їх у штаб опозиції «для бесіди», повідомляє газета «Сегодня».

Цю акцію підтримали і футбольні фанати, зокрема, вболівальники «Динамо» і «Дніпра». На нічне «полювання» вийшли близько 150 активістів, озброєних дерев'яними палицями.

Так, в центрі міста вони затримали цілий автобус з «тітушками». На допиті деякі молоді люди розповіли опозиції, що приїхали до Києва з Кривого Рогу. За організацію погромів і побиття перехожих їм обіцяли по 500 грн.

Нагадаємо, акцію «тітушко-сафарі» опозиціонери почали з минулої ночі, після того як зник журналіст Ігор Луценко. Член ВО «Майдан» об'явився вчора ввечері «без мобільного телефону і в посередньому фізичному стані», як написав він на своїй сторінці в Facebook. За словами Луценка, його викрали найняті міцні хлопці на мінібусі та після 15-годинного «спілкування» кинули в лісі під Києвом.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...