• Біля стадіону «Динамо» кидають гранати і стріляють гумовими кулями

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 20 січня 2014 року
На вулиці Грушевського біля стадіону «Динамо» вже більше 16 годин триває протистояння між протестувальниками та правоохоронними органами.

Вночі співробітники силових служб то наступали, то відступали на кілька десятків метрів під натиском мітингувальників. Зараз правоохоронці «окопалися» за 100 метрів від протестувальників, як пише ТСН.

На ранок понеділка понад 100 учасників протесту перебувають на вулиці Грушевського біля стадіону «Динамо».

З наближенням активістів правоохоронці стріляють гумовими кулями. Силовики незалежно від активності мітингувальників періодично кидають світлошумові гранати в їхню сторону. Міліціонери також розпилили газ у бік протестувальників. Однак активних наступальних дій не спостерігається, пише видання.

Відзначимо, вчора близько 300 молодих людей у шоломах з масками на очах вирушили від вулиці Інститутської по Парковій алеї в Києві. Вони почали жбурляти петарди в бійців Внутрішніх військ, димові шашки і бити їх палицями. Міліція в свою чергу застосувала палиці і сльозоточивий газ. Під час зіткнень було спалено 4 службових автобуси внутрішніх військ МВС та 2 вантажівки.

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко вчора виступив перед демонстрантами і закликав утриматися від насилля. Він відзначив, що застосування сили проти міліціонерів є провокацією, що змусить спецназ до силових дій. Кличко також сказав що домовиться про відкриття проходу до будівлі Верховної Ради. Цю промову Кличка протестувальники зустріли невдоволеними криками та свистінням.

За однією версію, люди пішли на радикальні дії через те, що були незадоволені виступами лідерів опозиції і тим, що вони сказали, що треба й далі робити те, що вони роблять.

Активіст Ігор Луценко на своїй сторінці в Facebook написав: «Розрив між очікуваннями Майдану і заявами лідерів, на жаль, досяг історичного максимуму, і в цьому немає жодної „руки Банкової“. Я стояв серед людей і лише спостерігав, як хвилі невдоволення котяться натовпом. Це прикро, але це факт. І якщо й далі вдавати, що це провокатори і розкольники, то буде вибух».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...